SOS TELEFON (0-24) 0800 333 883

namijenjen za hitnoće, isključivo žrtvama obiteljskog nasilja

Priključi se Laboratoriju za učenje!

📢 Draga djeco i mladi, dragi roditelji/skrbnici,
sigurno ste već čuli za naš Laboratorij za učenje, a sada vas s veseljem obavještavamo da nam se možete priključiti! ✌️🥳
Laboratorij za učenje mjesto je u kojem prije ili nakon nastave učenici i učenice mogu dobiti:
📖 instruktivnu pomoć u učenju,
📚 pisati školske zadaće,
📝 pripremati se za ispit,
📒 čitati lektire ili
🫂 se družiti i stjecati nova prijateljstva tijekom igranja društvenih igara, konstruktivnog provođenja slobodnog vremena u prirodi ili na različitim tematskim radionicama. 🖍️🖼️🎲🎭🧩
U našem Laboratoriju djeca i mladi uče kako učiti, usvajaju navike i vještine samoreguliranog učenja, primjenjuju tehnike učenja na konkretnom gradivu te se pritom super zabavljaju. 😃✔️🎉
Ako vam se ideja učenja u poticajnom, podržavajućem i kreativnom okruženja sviđa, slobodno nam se javite. 📧

Ostali projekti

Novosti

Najava: otvorena vrata 2024

Otvorena vrata Udruge UZOR održat će se 6.6.2024.g. od 10,00 do 18,00 sati. Tijekom otvorenih vrata Udruge na raspolaganju građanima bit će stručne djelatnice i djelatnici Udruge; psiholog/inje, socijalna radnica, pedagoginja kako bi se mogli informirati i/ili uključiti u brojne programe koje UZOR provodi u sklopu programskih područja: zaštite i podrške mentalnom zdravlju djece i mladih te suzbijanja nasilja nad ženama i djecom i nasilja u obitelji. Ovo događanje održat će se u sklopu manifestacije “Otvorena vrata udruga DOVU 2024″

Novosti

Humanitarne karnevalske donacije

Ovogodišnji Humanitarni karnevalski gala party, koji je održan u sklopu ovogodišnjeg Riječkog karnevala, namijenio je svoj prikupljeni iznos Udruzi UZOR! Prikupljenih 15.000,00 eura nam je i svečano primopredano u Salonu Grada Rijeke, a predaji donacije prisustvovali su riječki gradonačelnik Marko Filipović, zamjenica gradonačelnika Sandra Krpan, direktor Turističke zajednice grada Rijeka Petar Škarpa, predsjednik Rotary Cluba Rijeka – Sv.Vid Kristijan Zulle, pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu zaštitu i unapređenje kvalitete života Grada Rijeke Karla Mušković. Donaciju je u ime Udruge