SOS TELEFON (0-24) 0800 333 883

namijenjen za hitnoće, isključivo žrtvama obiteljskog nasilja

Nezaboravni izlet u Gardaland

Volimo vjerovati da uspijevamo u našem naumu da kreiramo usluge na način da one budu univerzalne i inkluzivne, u odnosu na najčešće korištenu metodologiju koja kreira aktivnosti posebno prilagođene pojedinim skupinama ljudi.

Jedan izlet, besplatan za svih, može odgovoriti na 23 različitih potreba 23 različitih korisnica i korisnika. Neki su prvi put imali priliku putovati izvan granica Hrvatske, neki su prvi put na izlet otišli samostalno, neki su se prvi put na izletu osjećali dobro i prihvaćeno od strane vršnjaka, neki su prvi put cijeli dan proveli bez mobitela, neki su čak vježbali i učili izdržavati dosadu 🙂 Na kraju su svi došli doma prepuni dojmova!

Hvala Grad Rijeka što nam je omogućio ovaj super izlet u Gardaland o kojem smo dugo maštali!

 

Ostali projekti

Novosti

Najava: otvorena vrata 2024

Otvorena vrata Udruge UZOR održat će se 6.6.2024.g. od 10,00 do 18,00 sati. Tijekom otvorenih vrata Udruge na raspolaganju građanima bit će stručne djelatnice i djelatnici Udruge; psiholog/inje, socijalna radnica, pedagoginja kako bi se mogli informirati i/ili uključiti u brojne programe koje UZOR provodi u sklopu programskih područja: zaštite i podrške mentalnom zdravlju djece i mladih te suzbijanja nasilja nad ženama i djecom i nasilja u obitelji. Ovo događanje održat će se u sklopu manifestacije “Otvorena vrata udruga DOVU 2024″

Novosti

Humanitarne karnevalske donacije

Ovogodišnji Humanitarni karnevalski gala party, koji je održan u sklopu ovogodišnjeg Riječkog karnevala, namijenio je svoj prikupljeni iznos Udruzi UZOR! Prikupljenih 15.000,00 eura nam je i svečano primopredano u Salonu Grada Rijeke, a predaji donacije prisustvovali su riječki gradonačelnik Marko Filipović, zamjenica gradonačelnika Sandra Krpan, direktor Turističke zajednice grada Rijeka Petar Škarpa, predsjednik Rotary Cluba Rijeka – Sv.Vid Kristijan Zulle, pročelnica Upravnog odjela za zdravstvo, socijalnu zaštitu i unapređenje kvalitete života Grada Rijeke Karla Mušković. Donaciju je u ime Udruge