SOS TELEFON (0-24) 0800 333 883

namijenjen za hitnoće, isključivo žrtvama obiteljskog nasilja

Nezaboravno ljetovanje na Veli Lošinju

Ugodne emocije kao što su

zainteresiranost radost, ljubav, suosjećanje, ponos, uključenost, pozitivni odnosi s drugima, smisao i svrha te osjećaj postignuća –

komponente su koje utječu na stanje dobrobiti pojedinca.

Mjesec dana nakon našeg 5-dnevnog ljetovanja na otoku Lošinju koje je bilo organizirano za 20 djece i

mladih, zaključujemo da smo sve navedeno postigli i doživjeli.

Ispunili smo dane aktivnostima koje su nam omogućile osjećaj smislenog angažiranja i emotivnog ispunjenja – aktivnostima kroz koje smo učili, rasli, napredovali i osjećali da smo učinili nešto vrijedno i važno

za sebe i druge. I okružili smo se jedni drugima. Stvarali smo odnose, brusili vještine, dijelili doživljaje, gradili uspomene.

Učenje za život živeći – nezamjenjivo je!

Hvala svima koji su nam to omogućili:

FOSS MEDRI

JGL Obitelj

ZU Ljekarna Jadran Rijeka

Ljubicic Tennis Academy

CentroDENT

Boćarski Klub Krenovac

Poliklinika Mađarević

i svim anonimnim donatorima koji su sudjelovali u našoj crowdfunding kampanji! 

Obogatili ste dječje živote neponovljivim iskustvom!

Ostali projekti

Novosti

Povjerenstvo za ravnopravnost spolova PGŽ: “NeVidljive osobe starije životne dobi”

Na petoj sjednici Povjerenstva za ravnopravnost spolova Primorsko goranske županije Paula Bogović, članica Povjerenstva, uvodno je predstavila usluge za žrtve nasilja dostupne u PGŽ. Stavila je naglasak na novorazvijen usluge te potrebe koje postoje u zajednici. Nakon nje, Rada Borić predsjednica Povjerenstva za ravnopravnost spolova Grada Zagreba predstavila je kampanju i istraživanje koje su pokrenuli: “NeVidljive osobe starije dobi”. Rezultati navedenog istraživanja pokazuju da je od 1430 ispitanica i ispitanika koji su ispunili upitnik, čak 19,3 posto, ili svaka peta

Novosti

Najava: otvorena vrata 2024

Otvorena vrata Udruge UZOR održat će se 6.6.2024.g. od 10,00 do 18,00 sati. Tijekom otvorenih vrata Udruge na raspolaganju građanima bit će stručne djelatnice i djelatnici Udruge; psiholog/inje, socijalna radnica, pedagoginja kako bi se mogli informirati i/ili uključiti u brojne programe koje UZOR provodi u sklopu programskih područja: zaštite i podrške mentalnom zdravlju djece i mladih te suzbijanja nasilja nad ženama i djecom i nasilja u obitelji. Ovo događanje održat će se u sklopu manifestacije “Otvorena vrata udruga DOVU 2024″