Rijeka psihologije 2015

Srijeda, 4.3.2015.

Rijeka psihologije provodi se u okviru Tjedna psihologije koji se obilježava na državnoj razini s ciljem prikaza širokih i različitih mogućnosti pomoću kojih psiholozi mogu pridonijeti poboljšanju kvalitete života pojedinca i zajednice. Cilj projekta je popularizacija psihologije i promicanje njenog položaja u društvu kroz organizaciju popularnih predavanja, radionica, promocija, debata, tribina, izložbi i znanstvenih kafića u različitim prostorima na području Rijeke.

Psiholozi Udruge U.Z.O.R. uključili su se u ovogodišnji 8. Tjedan psihologije dvjema zanimljivim radionicama. U srijedu, 18.2.2015.g. održana je radionica na temu Iluzije u percepciji i komunikaciji, a u četvrtak 19.2.2015.g. radionica Mindfulness - meditacija usredotočene svjesnosti.