Rijeka podrške

Utorak, 22.9.2015.

U riječkoj Gradskoj vijećnici dana 17.9.2015.g. održan je okrugli stol pod nazivom Rijeka podrške- rastimo zajedno, koji se provodi u sklopu istoimenog projekta. Projekt je osmišljen kako bi se roditeljima koji žive u otežanim uvjetima pružila socijalna i emocionalna podrška.

Na okruglom stolu predstavljeni su rezultati provedbe projekta Rijeka podrške- rastimo zajedno, a potom su sudionici predstavili svoja iskustva u pružanju podrške roditeljima koji svoje roditeljstvo ostvaruju u zahtjevnim i otežanim okolnostima. Riječ je o projektu kojeg od rujna 2014. g. provodi Udruga za promicanje dobrobiti „Portić“ u partnerstvu s Centrom za podršku roditeljstvu „Rastimo zajedno“- Zagreb, Udrugom za zaštitu obitelji - Rijeka U.Z.O.R. i Centrom za socijalnu skrb Rijeka – podružnica Obiteljski centar, a zahvaljujući financijskoj potpori Ministarstva socijalne politike i mladih Republike Hrvatske.