Radionice parkoura za naše školarce

Srijeda, 20.3.2019.

Znate li što je parkour?
Parkour je prirodna metoda razvijanja ljudskog tijela kako bi bilo sposobno kretati se što brže, sigurnije i efikasnije kroz okolinu, koristeći samo svoje tijelo i um. Uči nas izbjegavanju prepreka i sukoba na najjednostavniji mogući način, poboljšava koncentraciju, mogućnost brzog razmišljanja i donošenja odluka, pojačava opreznost i rasuđivanje, hrabrost, jača samopouzdanje.
U ožujku smo održali jednu radionicu uz stručno vodstvo trenera Daniela Milina i Ri-Run (Rijeka Parkour) kluba. Polaznici našeg 'Laboratorija za učenje' imali su priliku pokazati svoju hrabrost, vještine i uživati i zabaviti se u dobrom društvu i odlično iskorištenom slobodnom vremenu.
Ovo nam je iskustvo potvrdilo ono u što i sami vjerujemo, a to je da svako dijete može biti uspješno, motivirano i angažirano, uz visoka očekivanja i autentičnu brigu i poštovanje te predanost u radu s njima.
Veselimo se sljedećoj ovakvoj radionici.