Projekt Work is the Key - otvoren Klub za žene

Ponedjeljak, 3.8.2015.

U prostorima Edukacijsko-izložbenog prostora Centra tehničke kulture Rijeka otvoren je Klub za žene koji će se moći koristiti za educiranje, druženje, informiranje, razmjenu znanja i mišljenja Riječanki, ali i predstavnica drugih lokalnih zajednica.

Edukacijsko-izložbeni prostoru, u kojem će djelovati Klub za žene dana 10. srpnja 2015.g. otvorio je gradonačelnik Grada Rijeke, Vojko Obersnel.

Klub za žene otvoren je u okviru projekta Work is the Key u kojem je partner  i Udruga U.Z.O.R., te su otvorenju prostora prisustvovale i psihologinje Udruge koje rade sa ženama i djecom izloženim nasilju u obitelji.

Projekt Work is the Key je sufinanciran sredstvima Europskog socijalnog fonda kroz Operativni program za razvoj ljudskih potencijala 2007.-2013.