Prijave za Laboratorij učenja

Ponedjeljak, 19.11.2018.

Svi školarci i školarke, od 12 do 18 godina, kojima je potrebno objasniti gradivo iz matematike, fizike ili kemije, pomoći razumjeti povijest ili organizirati gradivo iz zemljopisa, mogu se uključiti u naš Laboratorij za učenje. Ovdje će u opuštenoj i podržavajućoj atmosferi, bez kritike i osuđivanja, dobiti pomoć u učenju i poticaj da školskom gradivu pristupe na kreativan način. Djeca i mladi mogu nam se priključiti ovisno o svojoj potrebi, jednom ili dva puta tjedno po jedan sat, jednokratno ili nekoliko puta za redom, u prostoru udruge, na adresi Blaže Polića 2, na prvom katu.

Prijavni list kojim ćete osigurati svoje mjeste u Laboratoriju za učenje možete ispuniti i poslati nam ga na e-mail adresu mladi@udruga-uzor-rijeka.hr.

Za više informacija nazovite nas na 051/323 - 482, ili nam se javite u inbox našeg Facebook profila.