Poziv

Četvrtak, 21.11.2013.

Pozivamo Vas  na obilježavanje  Međunarodnog dana borbe protiv nasilja nad ženama, 25. studenog 2013.g. na Korzu od 10,00 sati.

Ovogodišnjem obilježavanju se pridružuje Nogometni klub Rijeka, klub sa nultom stopom tolerancije za sve vrste nasilja, te Grad Rijeka, primjer dobre prakse u borbi protiv nasilja u obitelji za cijelu RH.

Na samom Korzu će biti postavljen štand Udruge za zaštitu obitelji – Rijeka (U.Z.O.R.),  s kutijom za poruke u koju će se moći ubaciti poruke ohrabrenja za žene žrtve nasilja smještene u Skloništu za žrtve obiteljskog nasilja.  Time će žene uz same poruke i njihov sadržaj dobiti i jasnu poruku da imaju podršku javnosti, te da nisu same u svojim teškoćama.

U aktivnostima obilježavanja sudjelovati će i igrači HNK Rijeke, njihove supruge, članovi stručnog stožera, te najmlađi pripadnici HNK Rijeke – Morčića.