Otvorena vrata - 16.5.

Ponedjeljak, 13.5.2019.

Dani otvorenih vrata udruga prigoda su za sudjelovanje građana  u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama te upoznavanju s različitim društveno korisnim projektima i programima, kao i mogućnostima volontiranja u udrugama.

Djelatnici Udruge U.Z.O.R. (psiholozi, socijalna radnica, socijalni pedagog) biti će na raspolaganju građanima u četvrtak  16.5. od 8,00 do 19,00 sati na adresi sjedišta Udruge Blaža Polića 2/ I kat vezano uz programe udruge: Sklonište i savjetovalište za žrtve obiteljskog nasilja, Psihosocijalni tretman počinitelja nasilja, Rad s kazneno prijavljenim mladima uključujući povremene uzimatelje droga - eksperimentatore, Osnaživanjem i edukacijom do veće socijalne uključenosti.

Aktivnosti udruga moći će se pratiti putem mobilne aplikacije UdrugeInfo i na facebook stranici.