Humanitarne karaoke "Projekta +/-60"

Ponedjeljak, 8.5.2017.

Petnaest žena s riječkog područja prošle je godine pokrenulo »Projekt +/-60«, zamišljen kao višegodišnji projekt  čija je svrha senzibilizacija društva, a posebno žena, da se aktivno uključe u rješavanje društvenih problema.

»Karaoke +/-60« održane su u Caffe baru Nad urom u petak, 5. svibnja u 20 sati. Ulaz je bio dobrovoljan prilog namijenjen kupovini potrepština za Sklonište i savjetovalište za žene i djecu žrtve obiteljskog nasilja U.Z.O.R.. Također, u suradnji s obrtnicima, organizatorice su poklonile 25 poklon-bonova za žene u Skloništu i savjetovalištu, između ostalog poklon-bon za jednodnevni izlet za dvije osobe, zatim za pedikuru, manikuru, frizuru, masažu, bon za kolače i kavu, dječju odjeću, žensku odjeću, poklon-bon za hand-made nakit itd. Ukupna vrijednost donacija je  23 320,00 kn.

Veliko hvala svima koji su se uključili!