Dani otvorenih vrata Udruga

Utorak, 3.5.2016.

Dani otvorenih vrata udruga održat će se od 23. do 25. svibnja 2016. Dani otvorenih vrata udruga prigoda su za sudjelovanje građana  u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama te upoznavanju s različitim društveno korisnim projektima i programima, kao i mogućnostima volontiranja u udrugama.

Djelatnici Udruge U.Z.O.R. (psiholozi, socijalna radnica, socijalni pedagog) biti će na raspolaganju građanima 23.-25. svibnja, od 8,00 do 14,00 sati na adresi sjedišta Udruge Blaža Polića 2/ I kat vezano uz programe udruge: Sklonište i savjetovalište za žrtve obiteljskog nasilja, Psihosocijalni tretman počinitelja nasilja, Rad s kazneno prijavljenim mladima uključujući povremene uzimatelje droga - eksperimentatore.

Aktivnosti udruga moći će se pratiti putem mobilne aplikacije UdrugeInfo i na facebook stranici.