Dani otvorenih vrata udruga

Četvrtak, 6.6.2013.

Dani otvorenih vrata udruga održavaju se od 12. do 15. lipnja 2013. godine širom Hrvatske. Cilj je događanja građanima i široj javnosti približiti programe i projekte od interesa za opće dobro koje provode udruge u Hrvatskoj.Dani otvorenih vrata udruga uklapaju se u niz aktivnosti koje se ove godine širom Europe organiziraju povodom obilježavanja Europske godine građana 2013.

Udruga U.Z.O.R. će otvoriti svoja vrata zainteresiranim građanima koji se žele dodatno informirati o programima koji se provode unutar Udruge:
12.06. od 8:00 do 20:00
13.06. od 8:00 do 20:00
14.06. od 8:00 do 15:00
Uslugu savjetovanja pružiti će stručnjaci, psihologinje i socijalni pedagog zaposleni na Programu rada s kazneno prijavljenim mladima uključujući povremene uzimatelje droga – eksperimentatore, psiholozi koji provode Psihosocijalni tretman počinitelja nasilja u obitelji, te psihologinja i socijalna radnica Savjetovališta i skloništa za žrtve obiteljskog nasilja.
U navedenom periodu održati će se i radionice na temu adolescencije i samokontrole ljutnje.