Božićni projekt "Djela, ne riječi, zajednicu usreći"

Srijeda, 5.12.2018.

Dana 6.12.2018., u poslovnicama Kauflanda počinje božićni projekt "Djela, ne riječi, zajednicu usreći" tijekom kojeg će kupci moći glasati za jednu od 3 ponuđene udruge te tako pomoći da jedna od njih dobije donaciju u iznosu od 5.000 kuna! U.Z.O.R. je, prema prijedlogu zaposlenika Kauflanda, postao jedna od te tri udruge. U slučaju da sakupimo najveći broj vaših glasova, donirani iznos iskoristit ćemo za potrebe Skloništa za žene i djecu žrtve nasilja u obitelji.

Kako se može glasati? Od 6. do 24. prosinca uz svaki račun na Kauflandovim blagajnama kupac dobiva glasački listić na kojem može zaokružiti preferiranu udrugu te listić ubacuje u glasačku kutiju na info-pultu u trgovini. Prebrojavanje glasova održat će se tijekom siječnja te će udruga koja osvoji najviše glasova kupaca primiti donaciju!